חדרי נופש בראש פינה

חדרי נופש בראש פינה לנו כבני אדם יש נטייה להישאב למוכר ולידוע, למה שאנחנו תמיד רגילים אליו בלי לתת לעצמנו הזמנות לנסות דברים חדשים, בחדרי נופש בראש פינה אנו דווקא מעוניינים שתבואו לנסות משהו חדש, חופשה מסוג שונה, חופשה שתשאיר לכם טעם של עוד ותפתח לכם את התיאבון לעוד פינוקים כיפיים בסגנון..

 

הנכם מוכנים? במגוון חדרי הנופש בראש פינה ביכולתכם להתבדר מזמן יוקרתיות ביחד שממש לא תמיד הנכם מצליחים להתענג ממנו בבית. לא עוד ימים רגילים בהם יוצאים לעבודה בבוקר חוזרים עייפים הביתה בערב, באמצע היום מתעסקים בבעיות, בהודעות ומלא טלפונים, אנו מעוניינים שתניחו את כל זה בצד וכך תיהיה לכם האופציה רק להשתעשע אחד מהשנייה לא דאגות כלל ורגיל להיות פנויים לאהבה! להתעסק כמה רגעי אושר במה שחשוב באמת בחיים ולחזור לשגרה מחויכים, מלאי אנרגיה ומגובשים מתמיד.

 

גם אם אין ביכולתם להיעדר לזמן ארוך, כי יש לכם ילדים גדולים, כי הבוס לא מאפשר לכם לצאת לנופש או שממש לא בא לכם לבזבז עכשיו סכום נכבד של כסף, אנו שמחים לבשר לכם שבחדרי נופש בראש פינה לא תצטרכו להתחייב למינימום לילות, אין צורך לתת מקדמה, לתאם תאריכים ולבקש חופש מהעבודה, בחדרי הנופש בראש פינה תשלמו רק על התקופה ששהיתם במקום, התשלום הוא פר שעות או כמה שעות מה שמקל על החוויה!!

צימרים חדרים לפי שעות בראש פינה - צימר : אל גיא אוני
באזור: גליל עליון | בישוב : ראש פינה - כתובת : הנרקיס 30ניווט
נווט למקום

חדרי נופש בראש פינה

אבזור בחדרי נופש בראש פינה חדרי נופש בראש פינה מאובזרים עד הפרטים הכי קטנים, החל ממיטה זוגית ענקית ומהנה, מטבחון מצויד, כלי הגשה, מוצרי חשמל, מערכות ישיבה, מיזוג אוויר, פינת קפה טורקי איכותי, חדרי רחצה עם מקלחת ושירותים, כיבוד כמו לקחת סוכריה מתינוק, יין יוקרתי וכמובן כל זה מול ממתין רק לכם..

 

ישנם חדרי הנופש הכוללים גם חצר מרשימה שבה ביכולתכם לחפש גם אמבט זרמים רומנטי גדול ולעיתים גם בריכת שחייה ענקית, לרשותכם גם פינות ישיבה, מדשאות ופינת מנגל אישית, רגיל חלום שמתגשם במקום אחד!

 

חדרי הנופש בראש פינה פרטיים באופן מוחלט, ישנה חניה אישית עם כניסה צדדית באופן ישיר לחדר ובכניסה לחדר תחכה לכם ארונית שירות בה יחכו לכם מפתחות ותיהיה לכם האופציה להניח את התשלום ללא כל מפגש עם בעל המקום, הגעה ועזיבת החדר אירוח בלי לעבור שום רישום מול אנשי צוות של האתר, חנייה בעלת גג מכסה ודיסקרטית וכמובן שירות 24/7

צימרים חדרים לפי שעות בראש פינה - צימר : אל גיא אוני
באזור: גליל עליון | בישוב : ראש פינה - כתובת : הנרקיס 30ניווט
נווט למקום